ישור שיניים    טיפול  אורתודונתי

טיפולים עם יישור שיניים בלתי נראה

שיטות מתקדמות

Innovative Tech

תעודת אחריות לכל העבודות

יישור שיניים

האם אתם מתביישים לחייך ולצחוק? האם בכל פעם שאתם פותחים את הפה אתם חושפים שיניים עקומות ולא אסתטיות? לא צריך לסבול ולהתבייש ישנו פתרון שנקרא יישור שיניים או בשפה המקצועית אורתודנטיה. למעשה אורותדנטיה היא כל התחום העוסק בטיפול בפגמים המפריעים לסגירת הפה. טיפול אורתודנטי מוצלח ממש ממקם מחדש את השיניים בצורה אסתטית. אך אין מודבר אך ורק באסתטיקה, שיניים עקומות משפיעות על תפקוד הפה ובריאות השיניים. כאשר השיניים אינן במקומן הנכון ישנו קושי גדול לנקות את השיניים ולשמור על בריאות הפה והחניכיים, כמו כן קיימות בעיות של שחיקת שיניים.

למי מתאים יישור שיניים?

בגיל הנעורים ישנו עניין גדול ביישור שיניים והורים רבים שואלים מהו הגיל שבו ניתן להתחיל את טיפול האורתודנטיה? ברמת העיקרון צריך לחכות לרגע שבו יתחלפו כל שיני החלב אך מומלץ להביא את הילדים לביקור אצל אורתודנט עוד לפני שהשיניים מתחלפות. בסביבות גיל 12 לילדים כבר אמורות להיות כל השיניים אך מומלץ כבר בגיל 9 לקחת את הילדים לבדיקה אצל אורתודנט.

יישור שיניים ובעיות של שן בינה

אנשים רבים סובלים מבעיות של שן בינה ובדרך כלל רופאי השיניים ממליצים על עקירת שן בינה. אך לא תמיד זה הכרחי, ישנם מקרים בהם בעזרת טיפול אורטודנטי ניתן ליישר את שן הבינה ולהימנע מעקירה כירורגית.

אך האם יישור שיניים מתאים אך ורק למתבגרים?

בגיל ההתבגרות הילדים מאוד רגישים מבחינה חברתית ונותנים חשיבות גדולה לעניינים אסתטיים והם רוצים חיוך של מיליון דולר; זוהי הסיבה מדוע טיפולי אורתודנטיה נפוצים מאוד בגיל הזה. אך אין הדבר אומר שהטיפולים אינם מתאימים למבוגרים – ניתן לומר באופן חד משמעי כי ניתן לבצע טיפולי יישור שיניים בכל גיל. השיטות והטכניקות אולי משתנות אבל בסופו של דבר משיגים את אותה התוצאה.

השיטות השונות ליישור שיניים

ישנן שיטות שונות לטיפולי אורתודנטיה, השיטות משתנות בהתאם למהות הבעיה וחומרתה, גיל המטופל והצרכים או הבקשות המיוחדות של המטופל, למשל מבוגרים שמים דגש על שימוש בשיטות נסתרות. השיטות השונות מתחלקות לשיטות קבועות, כלומר שיטות בהן מכניסים פלטה קבועה לפה, ושיטות העושות שימוש בפלטה נשלפת.

יישור שיניים באמצעות סמכי מתכת – השימוש בסמכי מתכת הוא שיטה הקיימת כבר שנים ונותנת תוצאות טובות. בשיטה זו ישנם סמכי מתכת הדבוקים אל השן ובינהן חוט מתכת המסייע להפעיל לחץ מתון על השיניים ולגרום לתזוזתן האיטית. סמכי מתכת אינם נחשבים לשיטת טיפול מועדפת על מבוגרים בגלל שהם בולטים כאשר פותחים את הפה.

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים (גשר שקוף לשיניים) – עם השנים צצו פתרונות אחרים המחלפים את סמכי המתכת הלא אסתטיים. היום ניתן לבצע את אותו הטיפול עם סמכים שקופים בעלי ניראות נמוכה יותר. טיפולים אלו מבוקשים מאוד אצל מבוגרים.

יישור שיניים פנימי – שיטה יקרה יחסית אשר היתרון שלה הוא שהגשר מורכב בחלק האחורי של השיניים ולכן יש לשיטה ניראות מאוד נמוכה. שיטה זו מתאימה למבוגרים אך חשוב לציין שהיא אינה מתאימה לכל בעיה.

יישור שיניים בעזרת רסן – רסן לשיניים הוא שיטת הטיפול הנדרשת לבעיות מסויימות בשיניים. הוא מורכב בצורה חיצונית ויש להשתמש בו ברוב שעות היממה..

כמה עולה גשר בשיניים?

כפי שהבנתם ישנם סוגים שונים של גשרים וכמובן שונות גדולה במצב השיניים של כל מטופל. מחיר הגשר בשיניים מחיר משתנה בהתאם לנסיבות; ישנם גורמים שונים המשפיעים על עלות גשר בשיניים ויש צורך בייעוץ אישי.

מה תקבלו מהרופאים במרפאות קרינה סמבן?

אצלנו, ברשת המרפאות של דר' קרינה סמבן, הרופאים המטפלים ביישור שיניים במרפאתנו מתעסקים באבחנה, לימוד, מניעה וטיפול בשיניים שלא נמצאות במקומן ולכן גורמות להפרעות במנשך, בתפקוד ובאסתטיקה. גם לכם מגיע ליהנות מחיוך מבריק ושיניים ישירות, לפגישת ייעוץ במרפאת שיניים מהמובילות בארץ התקשרו עכשיו

077-703-3228

רפואת שיניים לכל המשפחה ! !

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת

N

טיפולי שיניים מורכבים

N

טיפולי שיניים לילדים

N

יישור שיניים לכל המשפחה לכל הגילים

אנחנו עוסקים בכל הטיפולים שיניים

אתם לא צריכים ללכת ממקום למקום בין רופאם שלא מכירם(כל פעם רופא חדש)

אנחנו נותנים את כל הטפולים במקום אחד

צוות רפאוי קבוע שעובדים הרבה שנים ביחד

וכמו תמיד ד"ר קרינה סמבן אחראי לכל מה שקורה 

Book An Appointment 

Call: 077-703-3228

weissman 125/8 Kfar saba

ויצמן 125 קומה א חדר 8

Working Hours

Sunday to thursday

08:30 – 20:00

Free Consultation

בדיקה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות

תפריט נגישות