הצהרת נגישות 

שיטות מתקדמות

Innovative Tech

תעודת אחריות לכל העבודות

עדכון אחרון: ספטמבר 2020

כללי

סמבן דנט מרפאת שיניים רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל המבקרים באתר  ובשיפור השירות הניתן לאנשים עם מוגבלות. לשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו, וכן להפוך את שירותי המרפאה לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

על פי נתוני עמותת "נגישות ישראל", כ-20% – 25% מאוכלוסיית ישראל נתקלים בקשיי נגישות לאינטרנט. הנגשת האתר נועדה אפוא לשפרו כך שיהיה זמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אוכלוסייה הנמנית על גיל הזהב.

מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים הניתנים באתר המרפא

מרפאתנו רואה חשיבות רבה במתן שרות שיוויוני לכל המבקרים בבנין המרפאה יש מעלית מונגשת,דלתותהמרפאה רחבות (כדי לאפשר כניסה כסאותגלגלים).

כמו כן חדרי הטיפולים גדולים ו מרווחים

יש לנו ניסיון של שנים בטיפול באוכלוסיה עם מוגבלות


אחריות

הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות ברמה AA, המפורטים בהנחיות הנגישות לאינטרנט:באנגלית: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 נפתח בחלון חדשבעברית: הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 נפתח בחלון חדש

האתר נתמך במלואו בדפדפנים: Chrome, FireFox, Edge.

חשוב לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו כדוגמת מסמכים בקובץ PDF ותמונות שהועלו לאתר לפני תחילת שנת 2015.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.   אחריות השימוש בתוכנה, ואופן היישום של התוכנה הינו באחריות צד ג' מטעם המרפאה שביצע את תהליך הטמעת המוצר.


רפואת שיניים לכל המשפחה ! !

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת

N

טיפולי שיניים מורכבים

N

טיפולי שיניים לילדים

N

יישור שיניים לכל המשפחה לכל הגילים

אנחנו עוסקים בכל הטיפולים שיניים

אתם לא צריכים ללכת ממקום למקום בין רופאם שלא מכירם(כל פעם רופא חדש)

אנחנו נותנים את כל הטפולים במקום אחד

צוות רפאוי קבוע שעובדים הרבה שנים ביחד

וכמו תמיד ד"ר קרינה סמבן אחראי לכל מה שקורה 

צור איתנו קשר  

טלפון שלנו : 077-703-3228

weissman 125/8 Kfar saba

ויצמן 125 קומה א חדר 8

שעות הפעילות שלנו

ראשון – חמישי  08:30 – 20:00

שישי וערב חג  08:30 – 13:30

בואו דברו איתנו

בדיקה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות

תפריט נגישות