שתלים דנטליים

כל השיטות, כל החברות השתלים

שיטות מתקדמות

Innovative Tech

תעודת אחריות לכל העבודות

השתלת שיניים

 

ישנן סיבות שונות מדוע אנשים מאבדים את השיניים; אלו יכולות להיות תאונות או מחלות הנגרמות כתוצאה מהזנחה של בריאות הפה. אם גם אתם מכסים את הפה עם היד שלא יראו את השיניים החסרות, יש לכך פתרון. רפואת השיניים המודרנית מאפשרת לבצע השתלות שיניים לצורך שיקום שיניים חסרות או להחלפת שיניים פגומות. השתלת שיניים יכולה להחזיר לכם את החיוך ולמנוע החמרה של הבעיה. שיניים חסרות גורמות לאיבוד עצם ותזוזת השיניים הקיימות. השתלת שיניים יכולה להחזיר את המצב לקדמותו ולתת לכם חיוך יפה ופה בריא ומתפקד. השתלות שיניים בהתאמה אישית שיניים תותבות כמו של סבא שייכות להיסטוריה, היום מבצעים השתלת שיניים אשר נראות ומתפקדות כשיניים אמתיות. ישנן שיטות שונות להשתלת שיניים המתאימות למצבים שונים, החל מהשתלת שיניים נקודתית של שן בודדת (השתלה אחד לאחד) ועד פתרונות לכל הפה. שתלים דנטליים הם בעצם שינים מלאכותיות ולא ניתן להבחין בהבדל בשום מצב. השיניים מותאמות באופן אישי מבחינת הגודל והצבע.

חשוב להבין את ההבדל בין שיניים תותבות לבין השתלת שיניים; שיניים תותבות פשוט יושבות על רקמת החניכיים ואינן מקובעות ללסת. הן אינן מתפקדות כשיניים רגילות ואינן פותרות את הבעיות הבריאותיות הנוצרות כתוצאה מחוסר שיניים. כיצד מתבצעת השתלת שיניים? השתלים הדנטליים מקובעים לעצם הלסת בעזרת בורג העשוי טיטניום. בשלב הראשון מקבעים את הבורג ורק לאחר מכן מרכיבים עליו את השן. לצורך ההשתלה יש צורך בעצם בריאה וחזקה מספיק בשביל להחזיק את השתל. אך אחת הבעיות של מי שאין לו שיניים היא הידלדלות עצם הלסת, דבר אשר הופך את העצם לחלשה ודקה מידי בשביל להחזיק את השתל. במידה וזה המקרה שלכם יש קודם כל לעשות טיפול הרמת סינוס לצורך בניית עצם על מנת להכין את הלסת לקבלת השתל. ישנן שיטות שונות להשתלת עצם, לעתים נעשה שימוש בפירורי עצם מחלק אחר בגוף או מן החי. בתהליך כירוגרי מחדירים את אבק העצמות על מנת לעודד צמיחת עצם. השתלת עצם היא תהליך של מספר חודשים עד אשר העצם חזקה מספיק בשביל לקבל את השתל הדנטלי. לאחר שהעצם חזקה מספיק הרופא מחדיר את בורג הטינטניום ומרכיב עליו כתר זמני. שוב מדובר בתקופה של מספר חודשים בהם החניכיים גדלות ומתפתחות סביב הכתר הזמני. תהליך זה נקרא אוסיאואינטגרציה ובסיומו מסירים את הכתר הזמני ומתקינים על הבורג את השן.

השתלת שיניים ביום אחד מחיר

שתלים בשיניים הם עניין רציני ואין להתפתות למחירים זולים. סיכוי ההצלחה של השתלת שיניים הם גבוהים מאוד (מעל 90%) אך התנאי לכך היא השתלת שיניים מקצועית אשר נעשית נכון ללא טעויות. גם למטופל יש חלק בעניין ועליו לשמור על בריאות הפה, למשל להפסיק לעשן, על מנת לאפשר לכל הרקמות לצמוח ולא להקשות על הפה עם עישון והיגיינה לקויה. מחיר השתלת השיניים מושפע ממיומנות הרופא, סוג ההשתלה וסוג השתלים. אם גם אתם רוצים להחזיר לעצמכם את החיוך, אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ אישית באחד הסניפים של רשת מרפאות השיניים של דר' קרינה סמבן. אצלנו תעברו בדיקה של בריאות הפה ומצב השיניים על מנת להתאים עבורכם את שיטת ההשתלה המתאימה.

 

שתלים דנטליים הם תוצאה של טכנולוגיה מודרנית הנותנת תחליף לשיניים תותבות. השיניים התותבות יושבות על רקמת החניכיים ואינן מקובועות ללסת. הן אינן מהוות תחליף אמתי לשיניים אמתיות ויש להן השלכות על בריאות הפה והלסת. לעומתם השתלים הדנטליים מהווים תחליף אמתי מבחינת המראה, התחושה והתפקוד היום יומי.

לשיינים טבעיות ישנו שורש המעגן את השן אל הלסת, אך כאשר מאבדים את השיניים ולא משנה מאיזה סיבה משתמשים בשתלים דנטליים. אלו הן בעצם ברגים המוברגים אל עצם הלסת ועליהם מורכבת השן (כתר דנטלי); זהו הבסיס לטיפולי השתלת שיניים. השתלים הדנטליים אינם גלויים לעין, הם מכוסים בכתר הנראה כמו שן אמתית; בתחילה כתר זמני ולאחר קליטת השתלים כתר קבוע. קיבוע השתלים הדנטליים וקליטה מוצלחת של השתלים הוא השלב החשוב והרגיש ביותר בתהליך השתלת השיניים. במקרים רבים יש צורך בשלבים מקדימים של עיבוי עצם הלסת (הרמת סינוס) על מנת להכינה לקליטת השתלים, טיפול הדורש חודשים רבים.

ברמת העיקרון כל שן מושתלת מקובעת לשתל דנטלי אחד לאחד, אך במקרים בהם יש צורך בהשתלת שיניים רבות ישנן שיטות המקבעות ״גשר של שיניים״ בעזרת 4 או 6 שתלים דנטליים. טיפולים מסוג זה בדרך כלל מכונים השתלת שיניים ביום אחד. הם עושים שימוש בשתלים דנטליים מיוחדים המוברגים בזווית וניתן לעשות אותם גם ללא עיבוי העצם. מי שמגיע לטיפולי השתלת שיניים ביום אחד יוצא באותו היום עם שתלים דנטליים וכתרים זמניים אותם מחליפים לאחר קליטת השתלים.

השתלת שיניים מחיר

שתלים דנטליים משפיעים על עלות הטיפול ועל הצלחתו. חושב להבין שישנם סוגים שונים של שתלים דנטליים העשויים חומרים שונים, מגיעים בעיצוב שונה, מיצרנים שונים ולמטרות שונות. בהתאם לכך גם המחירים של השתלים הדנטליים משתנים. הסיבה שאנו מזכירים נקודה זו היא בגלל הקשר בין סוג השתל הדנטלי לבין עלות הטיפול. כאשר אנשים מתעניינים בהשתלת שיניים הם בוודאי מחפשים הצעות מחיר במרפאות שונות; ברמת העיקרון זהו הדבר הנכון לעשות אך חשוב להבין מהי הסיבה להפרשי המחירים. בטיפולי השתלת שיניים זולים, בדרך כלל עושים שימוש בשתלים זולים ופחות איכותיים, דבר הפוגע בהצלחת הטיפול. כאשר אתם מתעניינים במרפאת שיניים לגבי עלות הטיפול, חשוב לדעת באילו שתלים מדובר. בהשתלת שיניים, המחיר מושפע גם מאיכות השתלים.

שתלים דנטליים הם מה שעומד בבסיס של טיפולי השתלת שיניים. ישנם סוגים שונים של שתלים דנטליים וחושב להשתמש בשתלים איכותיים על מנת להגדיל את סיכויי הצלחה של הטיפול. כמו כן ישנו משקל רב למיומנות הרופא המטפל, בסופו של דבר טיפולי השתלת שיניים הם טיפולים מורכבים ועדינים מאוד. אנו מזמינים אתכם לאחת ממרפאות השיניים של ד״ר קרינה סמבן על מנת לשמוע עוד על השתלת שיניים ושתלים דנטליים.

 

 

רפואת שיניים לכל המשפחה ! !

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת

N

טיפולי שיניים מורכבים

N

טיפולי שיניים לילדים

N

יישור שיניים לכל המשפחה לכל הגילים

אנחנו עוסקים בכל הטיפולים שיניים

אתם לא צריכים ללכת ממקום למקום בין רופאם שלא מכירם, כל פעם רופא חדש

אנחנו נותנים את כל הטפולים במקום אחד

צוות רפאוי קבוע שעובדים הרבה שנים ביחד

וכמו תמיד ד"ר קרינה סמבן אחראית לכל מה שקורה 

Book An Appointment 

Call: 077-703-3228

weissman 125 of. 8

ויצמן 125 משרד 8

kfar saba   –   כפר סבא

Working Hours

Sunday to Thursday from 8.30 to 19.30 Friday from 8:30 to 13.30

א-ה 8:30-19:30  ו' 8:30 – 13:30

Free Consultation

בדיקה + צילום ללא עלות

ללא התחייבות 

תפריט נגישות